ואו איך שהזמן טס…

ואו איך שהזמן טס…

התמונה הזו צולמה לפני 9 וחצי שנים בסדנת אימפרוביזציות (אילתור) של אלונה פרץ בכליל, בצפון הארץ.

מתוך עשרות רבות של מורים ענקיים שזכיתי ללמוד מהם במהלך חיי (ועדיין זוכה) אלונה היא אחת המורות המשמעותיות ביותר עבורי מכל הזמנים ולמעשה מכל העולם כולו.
מורה שעזרה לי לעצב את האדם שאני היום.

התמונה הזו העלתה בי כל כך הרבה זיכרונות מהתקופה של פעם…9 וחצי שנים…
איזה אדם שונה הייתי פעם, אני כבר לא זוכר מרוב שזה היה מזמן.

הייתי אדם מופנם, סגור, מפחד מהחיים, לא מאמין בעצמו, הורס לעצמו הזדמנויות ומה לא…וזה מדהים כמה כל אחד, אבל כל אחד יכול לעשות שינוי מכל מצב שהוא נמצא ולכל מצב שהוא רוצה להגיע.

אנחנו מי שאנחנו בזכות האנשים שהאמינו בנו בדרך, המורים הגדולים שליוו אותנו לאורך התהליך של מסע חיינו.
אלונה היא מורה כזו עבורי.

היא מסמלת עבורי אדם שהאמין בי בזמנים בהם אני לא האמנתי בעצמי, היא ראתה בי גדולה, יופי, עוצמה ומשמעות שאני לא ראיתי בעצמי ובזכות החזון שלה עלי והיכולת שלה לראות בי את מה שאני לא ראיתי באופק, הגעתי לאופק טוב יותר, לאופק שהיא ראתה עלי, אופק שאני לא יכולתי לראות על עצמי בשל העדר חזון ויכולת מוגבלת של ראיה צרה ושלילית לעתיד, ראיה חשוכה שלקיתי בה בזמנו.

אלונה עזרה לי להדליק את האור.
היא מורה המחוייבת ללמד ולעזור לאנשים לחיות את הרגע הזה ולעצב מחדש את נפשם, גופם, רוחם ונשמתם, עיצוב מחדש שמקרין על כל תחומי החיים.

אני משער שיביך אותה לקרוא את כל זה אבל תכלס הכי מגיע לה, היא מחוייבת ללמד אנשים ולהוביל אותם למקום טוב יותר, להיות אנשים טובים ומשוכללים יותר בחיים שלהם עבור עצמם ועבור יקיריהם, היא חיה את מה שהיא מלמדת ותכלס כמה אנשים כאלה כבר יש?!

היא מעבירה סדנאות מדהימות של שיעורי משחק ואילתור המשלבים אלמנטים נפשיים וטיפוליים בצורה כייפית, מעשירה וככה עם הצחוקים, על הדרך, תוך כדי תנועה מרגע לרגע, החיים משתנים לטובה.

אז רציתי להגיד תודה.

ומי שמעניין אותו להיות מודע יותר, משוכלל יותר, מפותח יותר, אהוב ונאהב יותר ולעשות את זה באווירה הכי מהנה שיש, מוזמן לבדוק בעצמו מה אלונה עושה בלינק הזה.