שפת הרגע עם עדילי ליברמן

אלתור ופרפורמנס

ימי שני 19:00-21:30 

12 מפגשים

2.1.23 עד 27.3.23

יפו, מרכז מנדל

הקורס מיועד לשחקנים/יות וליוצרות/ים, לבוגרים/ות טריים וגם לאלו שסיימו לפני 15 שנה.
תרגול מצוין עבור פרפורמרים/יות שרוצים/ות להגמיש את היכולות שלהם ולהתאמן על נוכחות מלאה, טבעית, לפתח מיומנויות הקשבה ועבודה עם פרטנרים, להביע עצמם/ן במצבים רגשיים משתנים ולהמציא הקשרים חדשים.
יכול בהחלט לשמש כפלטפורמה לחקירה והתחלה של יצירה חדשה.

להצטרפות לקבוצה נכיר בשיחת טלפון,
ניתן להגיע לשיעור ניסיון בעלות ₪100
ולהשלים לעלות הקורס המלאה.

1560₪ סה״כ עבור כל הקורס
בהרשמה מוקדמת עד 12.12.22 1450

ליצירת קשר עם עדילי:

אני עדילי – לומדת, מתרגלת ומופיעה את שפת הרגע משנת 2003 ומשנת 2007 גם מלמדת ומנחה את השיטה. בוגרת לימודי הנחיית קבוצות באוניברסיטת ת״א, בוגרת בהצטיינות של תוכנית חקר הביצוע בתיאטרון ופרפורמנס לMFA באוניברסיטת ת״א. מתנדבת ופעילה פמיניסטית במרכז לנפגעות תקיפה מינית ת״א משנת 2006.

יצרתי את ״מופעי ההיסטריה- lecture performance״ ״מופעי ההיסטריה – פרק ב׳״, ״בנות בצריח״ ועוד. חברה ב״תנועה ציבורית״. השתתפתי ב״כרטיס  לקרקס״, ״סל תרבות״, ״מה שלום החיה?״, ״גן העדן האבוד״ ועוד. בימים אלה משתתפת בפרויקט ״הוועדה״ זוכת פסטיבל הקומדיה.

בשנת 2003 השתתפתי לראשונה בסדנה בשפת הרגע. היה זה אחד מאותם הרגעים בהם הפנים, החוץ והמה שביניהם, מתגבשים לתוך עיסה חד פעמית מופלאה, רגשית, נפשית ואף רוחנית, ובמסגרת הגבולות מתאפשרת יצירת יחסים עמוקים ומרובדים עם העצמי. קודם כל. השנים חלפו ואני ממשיכה להתאמן ולחקור יחד את האפשרויות השונות הגלומות ברגע ״הזה״ ״הזה״ …. לבדוק עם אחרות ואחרים אלתור כשפה בימתית.