מילים שנכתבו על אלונה ושיטת הרגע

“אלונה איפשרה לי לגלות יותר ויותר מי אני ולהביא את “האני” הזה, להפרד ממסכת “הקשיחות והחוזק” שלי ולהביא צדדים יותר אמיתיים- בעיקר להיות.”

 

 

“למדתי איך להשתמש בכלים ואיתם להיות הכי חופשייה בעולם, לחפש את עצמי ולמצוא כל פעם משהו חדש. הכלים, השפה והיכולת שאני לוקחת איתי יישארו רלוונטים תמיד. אני מאלפת אש עכשיו ופחות מפחדת מלהיות בשליטה או בחוסר שליטה- ואפילו נהנית מההתרגשות הכרוכה באי הידיעה ומהבלתי צפוי.”

 

 

“היכולת של אלונה לדעת מה הדבר הנכון להגיד או לעשות, גרמה לי לסמוך עליה בעיניים עצומות- להפקיד את עצמי מול הקבוצה, להפתח וללמוד להוציא מעצמי את המקסימום.”

 

 

“אלונה תמיד תשאר המורה ששינתה את התפיסה וההסתכלות שלי על תהליך היצירה. אני מודה לה על הכלים שנתנה לי ועל היכולת ליצור מתוך הרגע ומתוך המצב. מצאתי נחמה מאוד גדולה ומפתחות לפתיחת שערים בתהליכי יצירה ובחיים בכלל. אני מודה לה על הנשימה… היא מורה נפלאה, שיודעת מה הצרכים של כל אחד מהתלמידים שלה ויודעת לספק אותם בצורה הנכונה ביותר.”

 

 

“אלונה יודעת לשלב בין יחס מאוד אישי ויחד עם זאת כל כך מקצועי. מורה יוצרת ואומנית מתוך אהבה גדולה ובעירה פנימית חזקה. כל מפגש וכל חוויה הם מעניינים חדשים ומרגשים- מסע חיפוש מרתק של כל מה שבפנים, בחוץ ומה שביניהם… בעזרת הכלים שקיבלתי אני נלחצת פחות ממצבים בלתי צפויים ושמחוץ לשליטתי וכיום אני פשוט מאלתרת ופועלת מתוך המצב.”

 

 

“הפכתי להיות שלם יותר, להכיר את הרגשות שלי ולהכיל את כל החלקים שהם אני, טובים ורעים (שזאת שטות, כי אני תייגתי את הרגשות שלי כטובים או רעים)- אני חושב שזה אולי הדבר הכי יפה שקרה לי בחיים… המפגש נתן ופיתח כלים של התבוננות והקשבה לסביבה. יש בו שאיפה מתמדת לכנות חסרת פשרות- אי אפשר לזייף, כל דבר שאני עושה או נמנעת מלעשות הוא רמז, סימן בעל משמעות אמיתית לכאן ולעכשיו. ורק כשרואים את המצב מול העיניים אפשר להתמודד איתו.”